Odborníci na úpravu vzduchu…

KONVEKTORY ADAX

Konvektor ADAX NEO je dizajnový konvektor určený pre nízkoenergetické stavby, rodinné domy, bytové výstavby, konferenčné miestností a verejné priestory.

V paneloch ADAX teplo vyrába špeciálna kovová vykurovacia vložka, ktorá na rozdiel od bežných špirál nežeraví pri vysokých teplotách. Funguje pri nižších teplotách a spotrebuje tak omnoho menej elektrickej energie. Pri správnom nastavení vie ušetriť až 15 – 25 % spotreby energie.

Konvektor Adax nie je len obyčajný ohrievač. Je to tiež integrovaná súčasť interiéru vašej domácnosti a vyjadrenia osobného vkusu. Prednosťou tohto konvektora je pripojenie k WIFI a ovládanie pomocou aplikácie pre Iphone, Android aj Windows pri modelovej rade označenej ako WIFI.

Ako si vybrať ten správny konvektor?

Elektrický konvektor ADAX je vykurovací panel, ktorý využíva elektrickú energiu na vykurovanie miestnosti. Radiátor ADAX priniesli svetu nórski návrhári a v roku 2008 si odniesol výhru v súťaži nórskych dizajnérov. Konvektor v sebe spája elegantný dizajn, výkonnosť a úspornosť.

Z modelových rád nórski navrhári uvideli na trh radu Neo NP, Neo WIFI, Clea WIFI.

Modelová rada konvektor ADAX NEO je vykurovací panel, ktorý vyhrieva miestnosti prostredníctvom elektrickej energie. Zabudovaný termostat na kontrolu teploty, keď dosiahne požadovanú teplotu, vypne sa, Vykurovacia teplota do 28 °C.

ADAX NEO Wifi  nie je len obyčajný ohrievač. Je to aj integrovaná súčasť interiéru vašej domácnosti a jedinečné vyjadrenie vášho osobného vkusu. Jeho príjemné krivky a oku lahodiaci dizajn skvele doplnia vašu domácnosť či kanceláriu. Teplotu si pohodlne nastavíte pomocou intuitívnej aplikácie na iPhone, Android, alebo Windows. V aplikácií si dokonca môžete nastavovať vlastné režimy vykurovania – Adax NEO Wifi teda napríklad nebude zapnutý, kým nie ste doma, alebo v kancelárii, vďaka čomu ušetríte peniaze na vykurovaní. Zároveň sa postará, aby ste doma (alebo v kancelárii) mali príjemné teplo, kým sa vrátite.

ADAX CLEA Wifi je s povrchom z tvrdeného skla lesklým ako zrkadlo pridá vášmu interiéru štýl a eleganciu.  Teplotu si pohodlne nastavíte pomocou intuitívnej aplikácie na iPhone, Android, alebo Windows. V aplikácií si dokonca môžete nastavovať vlastné režimy vykurovania – ohrievač ADAX CLEA Wifi podobne ako ADAX NEO WIFI nebude zapnutý, kým nie ste doma, alebo v kancelárii, vďaka čomu ušetríte peniaze na vykurovaní. Zároveň sa postará, aby ste doma (alebo v kancelárii) mali príjemné teplo, kým sa vrátite.

Ohrievače ADAX CLEA WIFI sú k dispozícii v rôznych výkonoch a 2 výškach:

Rada H – výška 340 mm, výkon 400W , 600W, 800W 1000W, 1200W
Rada L – výška 220 mm, výkon 600W, 800W a 1000W

Vo vlastnostiach sa CLEA H a CLEA L od seba nelíšia. Jediný rozdiel je výška a dĺžka  elektrických konvektorov.

Ohrievače ADAX NEO sú k dispozícii v rôznych výkonoch a 2 výškach:

Rada NP – výška 370 mm, výkon 400W až 2000W
Rada NL – výška 200 mm, výkon 600W až 1200W

Vo vlastnostiach sa NEO NP a NEO NL od seba nelíšia. Jediný rozdiel je výška a dĺžka elektrických konvektorov.

Zľava 3% pri nákupe nad 150€.

Použite kupón: ZLAVA3