Odborníci na úpravu vzduchu…

ČISTÝ vzduch bez baktérií, vírusov a alergénov. Ako ho môžete dopriať celej rodine

V tomto ročnom období sa každoročne stretávame s množstvom chorôb bakterálneho a vírusového pôvodu.

Tento rok je však výskyt vírusov v ovzduší úplne iný. Je potrebné veľmi striktne dbať na prevenciu, aby sme uchránili seba a svoju rodinu pred vírusmi a ochorením.

Najdôležitešou prevenciou pred ochorením je dodržiavanie zásad hygieny. Nemôžeme však zabúdať na fakt, že práve vírusy sa šíria tak ako priamym kontaktom s infikovanou osobou, aj vzduchom.

Prevenciu netreba v tomto období podceniť. Čistý vzduch je jedna z možností, ako môžeme dbať o svoje zdravie a zabezpečiť svojim deťom najbezpečnejšie domáce prostredie.

Kedy bude na to vhodnejšia chvíľa, ako v čase keď sú školy a škôlky zatvorené a naše deti trávia celé dni doma?

Ako môžeme zabezpečiť svojej rodine doma čistý vzduch bez baktérií a vírusov?

Čistička vzduchu je veľkým domácim pomocníkom a pomáha nám zabrániť šíreniu vírusov a baktérií ovzduším. Jej použitie v domácnosti je jednoduché.

Ako to funguje?
Čističky vzduchu fungujú na báze niekoľkonásobnej filtrácie vzduchu.

Aké filtre by mala čistička obsahovať?

  • Hepa filter- účinný pri boji s alergénmi, baktériami a vírusmi. Tento filter je schopný odstrániť častice s veľkosťou 300 nanometrov až s 99,97 % účinnosťou.
  • Uhlíkový filter s nanočasticami striebra- odstraňuje pachy a nebezpečné plyny z domácností
  • Prachový filter- chráni ostatné filtre pred najhrubšími nečistotami ako je prach. Tento filter väčšinou postačuje povysávať, príp. pretrieť handričkou.
  • Ionizátor – vytvára ióny vďaka ktorým dochádza k rozkladu vírusov a baktérií a zanecháva vzduch svieži ako po búrke.

Ako vyberiem tú správnu čističku pre svoju rodinu?
Existuje viacero výrobcov čističiek vzduchu a každý jeden produkt má svoje určité parametre, ktorými je potrebné sa riadiť. Avšak najdôležitejšie je zohľadniť pri výbere veľkosť priestoru do ktorého chceme čističku umiestniť.

V zásade platí, že vzduchový výkon čističky vydelený dvoma (v prípade alergikov troma) nám určí objem miestnosti v m3 ktorú dokáže čistička prečistiť. Je potrebné počítať s tým, že tento vzduchový výkon sa uvádza pri najvyššom, (a teda aj najhlučnejšom) režime čističky. Preto odporúčame vždy poobzerať sa po modeli s o niečo vyšším výkonom.

Ak si aj napriek tomu nie ste istí a neviete sa rozhodnúť, aká čistička vzduchu je vhodná do vašej domácnosti, nelámte si s tým hlavu, ochotne Vám poradíme s výberom tej správnej.

Zľava 3% pri nákupe nad 150€.

Použite kupón: ZLAVA3