Odborníci na úpravu vzduchu…

AKO používať aróma difuzér

Aróma difuzér je ideálny spôsob, ako môžete prevoňať váš domov. Jeho veľká výhoda spočíva v tom, že jeho používanie je oveľa bezpečnejšie než v prípade vonných sviečok alebo aromalámp. Stačí ho umiestniť na vhodné miesto a aj hneď po spustení sa z neho začne šíriť príjemná vôňa. Mnohé aróma difuzéry dokážu vzduch tiež zvlhčiť alebo ho zbaviť nečistôt, ktoré sa v ňom vyskytujú. Záleží len na tom, aký si vyberiete.

Ak neviete ako používať aróma difuzér, nebojte sa, nie je to vôbec zložité. Stačí ho naplniť vodou a pridať pár kvapiek vášho obľúbeného esenciálneho oleja. Po zapnutí začne aróma difuzér okamžite uvoľňovať príjemnú vôňu. Najobľúbenejšie je aróma difuzér elektrický, ktorý je veľmi bezpečný, pretože akonáhle spotrebuje všetku náplň, automaticky sa vypne a teda ho nemusíte počas prevádzky strážiť.

Určite oceníte tiež to, že tieto prístroje sú veľmi tiché, takže vás pri odpočinku nebudú vôbec rušiť. Ak je aróma difuzér zapnutý spoznáte nielen podľa vône, ktorá sa z neho line, ale tiež vďaka LED dióde, ktorá sa pri jeho spustení rozsvieti a po vypnutí opäť zhasne.

Ako správne vybrať aróma difuzér?

Ak ste sa rozhodli, že váš domov prevoniate pomocou aróma difuzéra, venujte jeho výberu patričnú pozornosť, aby ste vybrali ten pravý. Pri výbere je potrebné zohľadniť technológiu, akú aróma difuzér používa, a ďalej tiež dostatočne veľký výkon, aby dokázal provonit celú miestnosť, v ktorej bude umiestnený. V neposlednom rade je tiež dôležitý jeho dizajn, aby vo vašom interiéri nepôsobil ako päsť na oko.

Nepodceňujte výber esenciálnych olejov.

Výber správnych esenciálnych olejov je rovnako dôležitý ako výber aróma difúzora. Vždy si kupujte iba 100% prírodné esenciálne oleje, ktoré slúžia pre prevoňanie ovzdušia. Do aróma difúzorov pridávajte len pár kvapiek – riaďte sa známym príslovím, že všetkého veľa škodí. Ak si nie ste istí, koľko kvapiek máte použiť, pozrite sa na návod, ktorý nájdete na obale od esenciálneho oleja.

Zľava 3% pri nákupe nad 150€.

Použite kupón: ZLAVA3