Naša predajňa je síce vzhľadom na situáciu od 13.3.2020 zatvorená, ale žiadny strach! E-shop funguje normálne. Zatiaľ zvládame aj nadštandardný nápor, objednávky expedujeme v čo najkratšom možnom čase. Balíky pre vás pripravujeme za sprísnených hygienických podmienok. Kuriérske aj dodávateľské služby sú však v súčasnosti preťažené, prosíme teda o zhovievavosť a prajeme pevné zdravie a pokojnú myseľ. Váš Vzdušín.

Čistička vzduchu Airbi REFRESH

159
133 € bez DPH
3-4ks skladom
ks
99% spokojnost  
Výrobca: Airbi
Záruka: 2 roky
Určené pre: 100 m3  
Náklady na energiu: 0,01 € / hod  
do 100 m3
Čistička vzduchu Airbi REFRESH
Čistička vzduchu Airbi REFRESH Čistička vzduchu Airbi REFRESH Čistička vzduchu Airbi REFRESH Čistička vzduchu Airbi REFRESH Čistička vzduchu Airbi REFRESH Čistička vzduchu Airbi REFRESH Čistička vzduchu Airbi REFRESH
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 200 €
Zľava 1% - 2 € pri platbe prevodom
Čistička vzduchu Airbi REFRESH
 
Airbi REFRESH je multifunkčná čistička vzduchu, ktorá pre čistenie ovzdušia využíva súčasne najmodernejšie metódy. Prístroj ponúka 4násobný filtračný systém, jeho vzduchový výkon je dimenzovaný pre miestnosti do 30 m2 a vďaka velmi nízkej hlučnosti je ideálnym pomocníkom nielen do spálne.
 
Najväčšou prednosťou čističky vzduchu je automatický pracovný režim, ktorý vďaka zabudovanému senzoru kvality ovzdušia automaticky upravuje otáčky ventilátora. REFRESH prevyšuje konkurenčné prístroje na trhu aj  množstvom ďalších funkcií, ako je časovač, detský zámok alebo generátor záporných iontov – tzv. ionizátor.
 
REFRESH je vybavený ultratichým motorom (30 dB) a velmi presným senzorom detekujúcim částice už od 2,5 μm. Namiesto vašich plúc tak tieto mikročastice ostanú uložené vo filtračnom systému čističky. Jediné, čo musíte urobiť vy, je zhruba raz za rok vymenič filter, ale aj na to vás čistička sama zavčas upozorní.
 
Pre jednoduchú identifikáciu jednotlivých funkcií je prístroj vybavený dotykovým LED displejom, na ktorom nájdete i farebný indikátor stavu ovzdušia a tomu zodpovedajúci výkon čističky – zelená farba znamená dobré podmienky, oranžová zhoršené ovzdušie a červená zlý stav vzduchu.
 
Čistička vzduchu Airbi REFRESH pozitivne ovplivňuje okolné prostredie a odstraňuje nebezpečné vírusy z ovzdušia. Airbi REFRESH zároveň zachytává i pele a je vhodná aj pre ludí trpiacich alergiou.
 
Súčasťou základného balenia sú všetky filtre potrebné pre uvedenie prístroja do prevádzky a samozrejme slovenský návod k použitiu.
 
Proces čistenia vzduchu prebieha nasledovne
 
Predfilter: hlavnou úlohou tohoto filtra je zachytit velké prachové častice a predlžiť tak životnosť ďalších filtrov. Tento filter je umývateľný a jeho životnost je niekolko rokov.
Filter s aktívnym uhlím: absorbuje rôzne pachy a plyny ako napr. formaldehyd. Tento bezfarebný plyn zo silným zápachom je často považovaný za nejnebezpečnějšiu látku v byte pretože dráždí dýchacie cesty a oči a je silno karcinogénny. Živnotnosť je cca 1 rok.
HEPA filter: má schopnost zachytávať častice s priemerom 0,1 mikronů s účinnosťou viac ako 99.9%, a tak odstraňuje zo vzduchu prach, pel, dym, zvieracie alergény a spóry plesní.
Ionizátor: generátor záporných iónov vytvára velké množstvo iónov so záporným nábojom a vďala tomu zostává vzduch vždy čerstvý. Táto funkcia je volitelná (je možné ju zapnúť či vypnúť) a pomáhá tiež při čistenívzduchu.
 
Technické parametre
  • Príkon: 40 W
  • Vzduchový výkon: až 200 m3
  • Hlučnost: 30-55 dB
  • Hmotnosť: 5 kg
  • Rozmery: 330 x 170 x 510 mm
  • Odporúčaný rozmer miestnosti: 30 m2
  • Farba: biela
 
Príslušenstvo
  • Predfilter
  • HEPA + uhlíkový filter
Do akých veľkých miestností sa táto čistička hodí?
Výrobcovia uvádzajú u čističiek vždy hodnoty pre maximálny stupeň výkonu ventilátoru, na ktorý ale väčšina domácností čističku neprevádzkuje. Jednotlivé priestory se naviac od seba líšia svojou členitosťou a odvetrávaním. Pokiaľ máme čističku pre alergika, je potrebné, aby sa vzduch v miestnosti prefiltroval 3x za hodinu. Pre normálne použitie stačí prefiltrovať 2x za hodinu. Táto čistička je tak podľa tohoto ukazovateľa vhodná do miestností s veľkosťou 67 - 100 m3 pri použití na maximálny výkon. Pri najtichšom prevádzkovom móde je vhodná max. do 33 m3. Pri výbere čističky vždy uvažujte i o použitých filtroch, od ktorých je závislý jej účinok.
Technické parametre:
Vzduchový výkon 200 m3/h
Hlučnosť 30-55 dB
Príkon 40 W
Farba biela
Výška 510 mm
Šířka 330 mm
Hĺbka 170 mm
Hmotnosť 5 kg
  Porovnať s ďalšími produktmi
Vzduchový výkon 200 m3/h
Hlučnosť 30-55 dB
Príkon 40 W
Farba biela
Výška 510 mm
Šířka 330 mm
Hĺbka 170 mm
Hmotnosť 5 kg
  Porovnať s ďalšími produktmi

Pridať otázku

Vaše meno a priezvisko:

Váš e-mail: (iba pre zaslanie odpovede na otázku)

Vaša otázka:
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Opíšte prosím kód z obrázka do poľa nižšie:
  Čistička vzduchu Airbi REFRESH

Pokračovať

Podobné produkty

Čistička vzduchu Boneco P340
Novinka

Čistička vzduchu Boneco P340

1-2ks skladom

300 m3/ h, HEPA a uhlíkový filter, ionizácia

209
Čistička vzduchu Sinclair SP-45A
Novinka

Čistička vzduchu Sinclair SP-45A

> 5 ks skladom

340 m3/ h, HEPA, uhlíkový filter, ionizátor

214
Čistička StadlerForm VIKTOR biela
100 %

Čistička StadlerForm VIKTOR biela

vypredané

200 m3/h, prachový, uhlíkový + HPP filter, arómaterapia

259
Čistička StadlerForm VIKTOR čierna
100 %

Čistička StadlerForm VIKTOR čierna

vypredané

200 m3/h, prachový, uhlíkový + HPP filter, arómaterapia

259
Čistič StadlerForm ROBERT strieborný
Novinka

Čistič StadlerForm ROBERT strieborný

1-2ks skladom

0,55 l/h, samočistiaci mód, antibakt. ochrana, aromaterapia

489
Čistička StadlerForm ROGER

Čistička StadlerForm ROGER

> 5 ks skladom

527 m3/h, HEPA + uhlíkový filter

469
Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie