Odborníci na úpravu vzduchu…

OHRIEVAČE na terasu

Ohrievače, ktoré vykúria terasu, alebo altánok počas chladných jesenných dní a večerov. Nenechajte chladné počasie, aby Vás vyhnalo z Vašich záhrad. Infražiarič Vás vonku zahreje.

Večer býva častokrát chladno a sedenie na terase, v altánku, alebo zimnej záhrade nie je také príjemné ako počas letných dní.

Chcete si vychutnať príjemný jesenný večer vonku s rodinou, či priateľmi, bez toho, aby Vám bolo chladno? To samozrejme nie je problém, ak počasiu trochu pomôžete a vykúrite svoju terasu, altánok, či záhradné sedenie.

Ohrievače na terasu sú ideálnym pomocníkom na zabezpečenie príjemnej teploty počas chladných dní, či večerov. Záhradné ohrievače, infražiariče ohrievajú vzduch na princípe sálavého tepla a tak dokážu rýchlo vykúriť terasu, či akékoľvek iné záhradné sedenie behom pár minút.

Karbónové infražiariče sú ideálnym riešením na rýchle prikúrenie v akomkoľvek zastrešenom priestore. Infražiarič veľmi rýchlo vytvorí príjemnú tepelnú pohodu vonku na terase a vy si tak môžete vychutnať príjmný jarný večer.

Ohrievače na terasu, infražiariče s krytím IP55 umožňujú vonkajšie využitie na akomkoľvek zastrešenom mieste. Vďaka krytiu IP55 infražiaričom nevadí vzdušná vlhkosť a znesú aj drobný dážď. Majú rovnako aj veľkú mechanickú odolnosť. Je možné ich využívať na vykurovanie sedenia na terase, či balkóne, alebo prístrešku na záhrade.

Vykurovanie terás pomocou ohrievačov je mozné využiť počas jarných dní, chladnejších letných večerov, alebo studeného jesenného obdobia. Vonkajší ohrievač Vám bude spríjemňovať dni počas celého roku, kedykoľvek, keď počasie nebude ideálne.

Infražiariče vhodné na Vašu terasu si môžete vybrať podľa parametrov uvedených pri jednotlivých produktoch v našom e-shope v kategórii Ohrievače a priamotopy. V prípade, že sa neviete rozhodnúť, aký infražiarič je pre Váš priestor vhodný, nelámte si s tým hlavu, ochotne Vám poradíme s výberom toho správneho.

Zľava 3% pri nákupe nad 150€.

Použite kupón: ZLAVA3