Odborníci na úpravu vzduchu…

ODVLHČOVAČ vzduchu. Vysuší vlhké steny, ale aj bielizeň.

Domáce odvlhčovače vzduchu môžete použiť doma, v kúpeľniach, kuchyniach, v pivnici, komore a všeobecne v priestoroch, kde prevládajú trvalejšie problémy so zvýšenou vlhkosťou vzduchu.

Vedeli ste, že odvlhčovač vzduchu pomôže vysušiť nie len vlhké steny, ale aj bielizeň?

Poznáte to, keď je vonku zima a vlhko. Z práčky vyťahujeme ďalšiu várku vypratej bielizne a premýšlame, ako ju najrýchlejšie usušiť. V zimnom období trvá usušenie bielizne v domácnosti oveľa dlhšie, ako v letných mesiacoch. Ako si s tým poradiť, keď je vlhkosť v byte, či dome oveľa vyššia ako v iných mesiacoch a nemáme sušičku prádla?

Okrem prirodzenej vlhkosti, ktorá je ovplyvnená aktuálnym počasím a ročným obdobím, ešte aj vlhké prádlo napomáha k hromadeniu vlhkosti. To môže viezť k vznikaniu plesní a nezdravému ovzdušiu. Ako je možné týmto problémom predchádzať, alebo ich vyriešiť?

Vetrať, vetrať, vetrať. To je najjednoduchšie riešenie. Vonku je však chlad a vetraním znižujeme teplotu v domácnosti a o to viac je potrebné byt, či dom vykurovať. Je to ako začarovaný kruh. A vlhkosť v domácnosti môže byť stále privysoká. Ďaľšou možnosťou, ako vyriešiť viac problémov s vlhkosťou naraz je použiť odvlhčovač vzduchu.

Odvlhčovač vzduchu vysuší vypranú bielizeň oveľa rýchlejšie, než ste boli zvyknutí. Využiť ho môžete v kúpeľni, ale aj akejkoľvek inej miestnosti. Použitie je veľmi jednoduché, nadbytočná vlhkosť po použití odvlhčovaču steká do nádrže na kondenzát, ktorý potom jednoducho vylejete.

Odvlhčovač vzduchu môže byť veľmi užitočný pomocník v domácnosti najmä v zimnom období. Niektoré odvlhčovače však majú viacero prospešných funkcií. Jednou z doplnkových funkcií niektorých odvlhčovačov môže byť čistenie vzduchu. Tým sa z vášho pomocníka pri sušení prádla môže stať aj asistent pre vytvorenie príjemnej klímy vo vašej domácnosti.
Porite si odvlhčovače vzduchu na našej stránke v kategórii ODVLHČOVAČE VZDUCHU a dozviete sa viac o pridaných funkciách jednotlivých produktov.

Neviete ako zistíte, akú máte vlhkosť v dome? Je to jednoduché stačí použiť vlhkomer a otestovať, či je vlhkosť vo vašej domácnosti, alebo v jednotlivých miestnostiach privysoká.

Zľava 3% pri nákupe nad 150€.

Použite kupón: ZLAVA3