Odborníci na úpravu vzduchu…

AKO sa môžeme chrániť pred vírusmi a baktériami?

Zima je obdobie, kedy sa zvyčajne bojíme chorôb viac ako v iných ročných obdobiach. Je to ovplyvnené počasím, ale aj sezónou, kedy je zvýšený výskyt ochorení bakteriálneho a vírusového pôvodu. Tieto bakteriálne a vírusové ochorenia sa prenášajú predovšetkým dýchacími cestami.

Poznáte to, keď jeden člen domácnosti ochorie a nejak automaticky rovnaká choroba prechádza z jedného na ďaľšieho člena rodiny?
Prirodzene sa to stáva, pretože v jednej domácnosti kolujú baktérie, alebo vírus a niekedy sa im bohužiaľ nevyhnete. Tento problém častokrát stretáva rodiny s malými deťmi, ktoré sú náchylnejšie na ochorenia a nejaký vírus si prinesú domov zo škôlky, alebo školy.
Vedeli ste, že existuje jedno riešenie, ako v tomto období predchádzať kolovaniu vírusov a baktérií v domácnosti?
Ochorenia bakteriálneho a vírusového pôvodu sa prenášajú nie len kontaktom s chorou osobou, ale aj vzduchom. Čistička vzduchu je veľkým pomocníkom v domácnosti v tomto období.

Čističky vzduchu obsahujú filtre s nanočasticami striebra, proti baktériám, alebo aj dokonalejšiu plazmovú fotokatalyckú technológiu proti baktériám a vírusom. Baktérie sú tak rozložené pri styku s dezinfekčným stirebrom vo vzduchových filtroch, alebo kontaktom s UV žiarením vo vnútri čističky. Ďaľšiu a to dezinfekčnú funkciu vykonáva ozón.

Jedným z našich najobľúbenejších a najpredávanejších produktov je čistička vzduchu Winix Zero PRO. Čističku nájdete v kategórii Čističky vzduchu. Určite vás poteší kvalita produktu, ale aj darček, kompletná sada filtrov zdarma, ktorú ku čištičke Winix Zero PRO dostanete.
Ak vás zaujíma porovnanie viarých produktov, pozrite si celú ponuku čističiek na našej stránke v kategórii Čističky proti vírusom a baktériám.

https://www.vzdusin.sk/cisticky-vzduchu/cisticky-vzduchu-proti-virum-a-bakteriim

Zľava 3% pri nákupe nad 150€.

Použite kupón: ZLAVA3