Zvlhčovač StadlerForm Eva Little

129
108 € bez DPH
1-2ks skladom
* Farba:
ks
Výrobca: Stadler Form
Zvlhčovač StadlerForm Eva Little
Zvlhčovač StadlerForm Eva Little Zvlhčovač StadlerForm Eva Little Zvlhčovač StadlerForm Eva Little Zvlhčovač StadlerForm Eva Little Zvlhčovač StadlerForm Eva Little Zvlhčovač StadlerForm Eva Little Zvlhčovač StadlerForm Eva Little
Obdržíte darček v hodnote 10 €
darek StadlerForm Cleaner a Descaler
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 200 €
Zľava 1% - 1 € pri platbe prevodom

Eva Little – malý, silný ultrazvukový zvlhčovač! Eva Little so svojou staršou sestrou Evou v sebe spája jedinečný výkon s nadčasovou eleganciou. Vyznačuje sa moderným vzhľadom, vďaka čomu sa hodí takmer do každej domácnosti. Pôsobí ako štýlový doplnok. Dlhodobý a pravidelný pobyt v miestnosti, kde je nízka vlhkosť vzduchu, rozhodne nie je nič príjemného. Suchý vzduch totiž dráždí ku kašľu, vysušuje sliznicu a robí ju zranitelnějšou voči vírusom, baktériám či roztočom. Nejefektivnejšou a najrýchlejšou cestou, ako sa suchého vzduchu v miestnosti zbaviť, je obstaranie kvalitného zvlhčovača vzduchu.

Hovorí sa, že pokrok nezastavíš - u nového švajčiarskeho zvlhčovača EVA Little to vďaka mnohým inováciám platí na 100 %. Zvlhčovač vzduchu z dielne švajčiarskeho designéra Mattiho Walkera pracuje na ultrazvukovom princípe. Rýchlo vibrujúca doštička prenáša kmitanie na vodu a ta sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti. Výhodou tohoto princípu je nízka spotreba energie pri masívnom výkone.

 
Farebné prevedenia
EVA Little je k dispozícii v dvoch základných farbách biela, čierna a v sezónnej titánovej farbe. Každý si tak môže vybrať EVU Little, ktorá sa mu najviac pozdáva. Ako jediná na svete totiž pri automatickom režime používa adaptivný spôsob zvlhčovánia. To znamená, že čím je rozdiel medzi aktuálnou vlhkosťou v miestnosti a nastavenou cieľovou vlhkosťou na hydrostate menší, tým nižší výkon EVY Little je. Výsledkom je, že prístroj udržiava požadovanú vlhkosť v miestnosti úsporne a v dôsledku toho i veľmi ticho. Okrem toho je EVA Little tiež presnejšia než konkurenčné zvlhčovače, a to za pomoci externého vlhkostného senzoru, který funguje zároveň ako diaľkový ovládač k prístroju.
 

Eva Little je tiež veľmi flexibilná a ponúka na výber päť úrovní výstupu a možnosť voľby vlhkosti od 30 do 75 %. Vďaka vysokému výkonu, kedy na najvyššom z piatich úrovní výkonu dostane do vzduchu 320 g vody za hodinu, si EVA Little poradí s bežnými miestnosťami až do 50 m2. Objem nadoby na vodu je 4L . Ultravýkonný ventilátor zaisťuje, že para, ktorú EVA Little vydychuje, siaha až do výšky 1 m a na rozdiel od väčšiny ostatných zvlhčovačov ju preto môžete umiestniť priamo na zem. Tým pádom je zaistená jej rovnomerná distribúcia po celej miestnosti, pričom vybrať si môžete medzi klasickou studenou alebo príjemne teplou vodnou parou, ktorej efektivita zvlhčovánia je ešte vyššia.

EVA Little je vybavená demineralizačným filtrom na vodu a antibakteriálnou striebornou kockou, takže do ovzdušia sa dostane skutočne iba čistá vodná para. V kombinácii s dalšími funkciami, ako je nočný režim s vypnutým podsvietením alebo možnosť distribúcie esenciálnych aróma olejov, ponúka EVA vysoko účinný a zároveň úsporný a tichý spôsob zvlhčenia vzduchu v miestnosti. Je tak moderným pomocníkom do domácnosti/kancelárie, ktorý vo svojej kategórii nemá konkurenciu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt eva little stadlerform

Sexy krivky

Eva Little v sebe snúbi jedinečný výkon s nadčasovou eleganciou. Naviac sa vyznačuje moderným vzhľadom, a tak sa hodí takmer do každej domácnosti. Pôsobí totiž i ako štýlový doplnok.

EVA sa vždy prispôsobí

Vyberte si z piatich úrovní výkonu, ktorý vám vyhovuje najviac. Výstupná para stúpa až do výšky 1m, EVU Little preto môžete umiestniť pramo na zem.

Príhrev vody

Vďaka voliteľnej funkcii predhriatia vody si môžete vybrať medzi klasickou studenou alebo teplou vodnou parou, ktorá je čo do zvlhčovania vzduchu ešte efektívnejšia.

Externý  senzor vlhkosti alebo diaľkový ovládač?

Vysoká presnosť zvlhčovania je zaistená pomocou špeciálneho príslušenstva, ktoré plní funkciu externého senzoru vlhkosti a zároveň diaľkového ovládača k prístroju.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt eva little stadlerform
Súvisiaci obrázok

Jedinečný spôsob adaptívneho zvlhčovánia

Inovatívna technológia zaisťuje, že EVA Little zvlhčuje veľmi účinne, ale zároveň citlivo a ticho. Prístroj si sám reguluje výkon na základe rozdielu medzi cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti.

Maximálna výbava a jednoduchá obsluha

Príslušenstvo u EVY Little obsahuje ako demineralizačný filter, tak antibakteriálnu striebornú kocku. Nádoba na vodu má veľký objem, takže sa nemusíte báť neustáleho doplňovania ako u iných menších prístrojov. I tak však poteší vychytávka ako je doplňovanie za prevádzky.

Prevoňajte si domácnosť

EVA Little umožňuje používať v špeciálnom boxe i vaše obľúbené aroma esencie. Okrem zvlhčovania vzduchu tak má i aromaterapeutické účinky.

 Farebné prevedenia

EVA Little je k dispozícii v dvoch základných farbách biela, čierna a v sezónnej titánovej farbe. Každý si tak môže vybrať EVU Little, ktorá sa mu najviac pozdáva.

Výhody zvlhčovača StadlerForm EVA:

 • Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
 • Výkon 12 – 26 W
 • 5 nastaviteľných výstupných úrovní
 • Výkon zvlhčovania 320 g/h
 • Veľkosť miestnosti až 50 m2 / 125 m3
 • Automatický režim – technológia adaptívneho zvlhčovania (Adaptive humidity)
 • Nočný režim (tlmené alebo úplné vypnutie osvetlenia)
 • Digitálne nastaviteľná požadovaná vlhkosť
 • Aromaterapia
 • Automatické vypnutie
 • Objem nádoby na vodu 4 l
 • Rozmery 160 x 365 x 160 mm (šírka x výška x hĺbka)
 • Hmotnosť 2 kg
 • Hlučnosť 27 – 32 dB(A)
Do akých veľkých miestností sa tento zvlhčovač hodí?
Jednotlivé priestory sa od seba líšia nielen rozmermi, ale i absorpčnou schopnosťou materiálov, hlavne stien, svojou členitosťou a odvetrávaním. Na tieto ukazovatele je potrebné pri výbere zvlhčovača prihliadať.

Pridať otázku

Vaše meno a priezvisko:

Váš e-mail: (iba pre zaslanie odpovede na otázku)

Vaša otázka:
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Opíšte prosím kód z obrázka do poľa nižšie:
  Zvlhčovač StadlerForm Eva Little

Pokračovať

Podobné produkty

Zvlhčovač StadlerForm ANTON
95 %

Zvlhčovač StadlerForm ANTON

1-2ks skladom

0,12 l/h, tichá provádzka, vodný + antibakt. filter, arómaterapia

79
Zvlhčovač StadlerForm EVA biela
92 %

Zvlhčovač StadlerForm EVA biela

1-2ks skladom

0,55 l/h, tichý a aut. prevádzka, vodný + antibakt. filter, aromaterapia, ext. senzor

169
Zvlhčovač StadlerForm EVA čierna
92 %

Zvlhčovač StadlerForm EVA čierna

1-2ks skladom

0,55 l/h, tichý a aut. prevádzka, vodný + antibakt. filter, aromaterapia, ext. senzor

169
Zvlhčovač StadlerForm EMMA
Novinka

Zvlhčovač StadlerForm EMMA

1-2ks skladom

Príkon 10 W, 27 dB, 0,5l, 2 úrovne výkonu

59
Zvlhčovač Lanaform Hello Kitty
90 %

Zvlhčovač Lanaform Hello Kitty

externý sklad

0,22 l/h, časovač, demineralizačný filter

70
Keramický ohrievač StadlerForm ANNA
TOP
100 %

Keramický ohrievač StadlerForm ANNA

1-2ks skladom

1,2 - 2 kW, termostat, keramické topné články

99
Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie