Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM

429
357 € bez DPH
1-2ks skladom
ks
100% spokojnost  
Výrobca: Airbi
Záruka: 2 roky
Určené pre: 210 m3  
Náklady na energiu: 0,01 € / hod  
Náklady na filtry: 55 € / rok  
K stiahnutiu: návod  
do 210 m3 ico ico ico ico
Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM
Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM
Obdržíte darček v hodnote 19 €
darek Vlhkomer Airbi DIGIT
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 200 €
Zľava 1% - 4 € pri platbe prevodom

Airbi MAXIMUM je výkonný prístroj s veľmi sofistikovanou technológiou určenou pre čištenie a zvlhčovanie ovzdušia. Doma, v kancelárii, v škole či na iných miestach, kde je potrebné riešiť suché alebo znečistené ovzdušie, je Airbi MAXIMUM vítaným pomocníkom, keďže svojou činnosťou pozitívne ovplyvňuje ľudský imunitný systém.

Airbi MAXIMUM kombinuje 2 prístroje v jednom – čistič a zvlhčovač vzduchu. Svojim maximálnym zvlhčovacím výkonom hravo porazí svojich konkurentov na trhu a tiež v oblasti čistenia ovzdušia nenájde vo svojej kategórii súpera, pred ktorým by sa musel skloniť.

Airbi MAXIMUM patrí medzi najlepšie prístroje pre úpravu vniútornej klímy a to predovšetkým z týchto dôvodov:

  • Zvlhčovanie pomocou mikročastíc – voda je rozkladaná vďaka prirodzenému odparu na malé a ľahké častice - dochádza tak k efektivnejšiemu rozptýleniu vodných mikročastíc do okolitého ovzdušia než je to pri tradičných zvlhčovačoch.
  • Vysoký zvlhčovací výkon – súčasťou prístroja je 38 rotujúcich diskov, ktoré svojou obrovskou plochou absorbujú vodu a tá je ďalej rozpýľovaní do ovzdušia. Airbi MAXIMUM obsahuje najväčší počet zvlhčovacích diskov na trhu a vďaka tomu dosahuje jednu z najvyšších účinností zvlhčovania medzi domácimi zvlhčovačmi vzduchu.
  • Prirodzený odpar - voda je naturálne odparovaná do okolitého ovzdušia, čo znamená, že nedochádza k zachytávaniu minerálnych látok na nábytku, televízii apod., čo môže byť hlavne u parných či ultrazvukových zvlhčovačov nežiadúci efekt.
  • Maximálna účinnosť čistenia – s pomocou omývateľných predfiltrov, vody ako prírodného filtra, HEPA filtrov a PLASMA systému je Airbi MAXIMUM pripravený úspešne zachytiť najrôznejšie nečistoty vyskytujúce sa v ovzdušiu.
  • Antibakteriálna funkcia – Airbi MAXIMUM je vybavený patentovaným filtrom BSS (Bio-Silver Stone), aby nedochádzalo k množeniu baktérií vo vode. Naviac sú rotujúce disky ošetrené špeciálnou antibakteriálnou úpravou eliminujúcou množenie baktérií. Vďaka tomu Airbi MAXIMUM zachytí až 99,9% baktérií vyskytujúcich sa v okolitom ovzduší a z prístroja tak vychádza prirodzene čistý a zvlhčený vzduch.
  • PLASMA systém - ide o unikátnu technológiu, vďaka ktorej Airbi MAXIMUM útočí na vírusy šírené vzduchom, rozkladá ich a bráni tak ich pôsobeniu na ľudský organizmus. Táto technológia nie je závislá na filtračných systémoch, ale používá pozitívne (+) a negatívne ionty (-), ktoré pôsobia v celom priestore miestnosti a zvyšujú tak šancu na skutočnú likvidáciu vírusov.
  • Indikácia kvality ovzdušia – vnútri prístroja je zabudovaný senzor kvality ovzdušia. Užívateľ je vďaka nemu na ovládacom paneli informovaný o aktuálnej čistote ovzdušia.
  • Nenáročná údržba a ľahké ovládanie - Airbi MAXIMUM sa intuitívne ovláda pomocou dotykového panelu. Prístroj má zabudovaný hydrostat, s ktorého pomocou dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti (40-60%).
  • Bezpečnostná funkcia - v prípade nedostatku vody sa Airbi MAXIMUM sám vypne a na ovládacom paneli upozorní užívateľa pomocou blikajúcej ikonky na to, že je potrebné doplniť nádobu na vodu. Rovnako tak prístroj dokáže užívateľa upozorniť na včasnú výmenu HEPA filtrov či BSS filtru.
  • Nízká hlučnosť a spotreba - Airbi MAXIMUM je takmer nepočuteľný (25-46 db) a medzi jeho ďalšie výhody patrí energetická nenáročnosť (len 7-24 W). Zariadenie je možné používať v 5 rýchlostných režimoch – automatický, vysoký výkon, stredný výkon, nízky výkon, nočný režim.
Do akých veľkých miestností sa tento zvlhčovač hodí?
Jednotlivé priestory sa od seba líšia nielen rozmermi, ale i absorpčnou schopnosťou materiálov, hlavne stien, svojou členitosťou a odvetrávaním. Na tieto ukazovatele je potrebné pri výbere zvlhčovača prihliadať. V ideálnych podmienkach platí, že výkon zvlhčovača 0,75 l/h zodpovedá objemu miestnosti do 214 m3.
Technické parametre:
Zvlhčovací výkon 0,75 l/h
Regulácia výkonu automatická
Hlučnosť 25-46 dB
Príkon 24 W
Farba biela
Objem nádržky 7 l
Hygrostat áno (digitálny)
Demineralizačný filter nie
Predhrievanie nie
Antibakteriálny filter áno
Ďiaľkové ovládanie nie
Výška 410 mm
Šířka 325 mm
Hĺbka 420 mm
Hmotnosť 10 kg
Náklady na filtry 55 € / rok  
  Porovnať s ďalšími produktmi
Zvlhčovací výkon 0,75 l/h
Regulácia výkonu automatická
Hlučnosť 25-46 dB
Príkon 24 W
Farba biela
Objem nádržky 7 l
Hygrostat áno (digitálny)
Demineralizačný filter nie
Predhrievanie nie
Antibakteriálny filter áno
Ďiaľkové ovládanie nie
Výška 410 mm
Šířka 325 mm
Hĺbka 420 mm
Hmotnosť 10 kg
Náklady na filtry 55 € / rok  
  Porovnať s ďalšími produktmi

Ako zákazníci hodnotia tento produkt na Heuréke?

hoz  Overený zákazník

hozhozhozhozhoz

Narozdíl od ultrazvukových zvlhčovačů nevypouští mlhu která špiní vše kolem bílým povlakem, a přitom skutečně zvládá vzduch zvlhčit. Perfektní.

klad Zvládne spolehlivě zvlhčit vzduch v bytě kolem 100m2, Nešpiní

hoz  Overený zákazník

hozhozhozhozhoz

Čističku vzduchu Airbi se zvlhčovačem máme doma 10 dnů a jsme s ní moc spokojeni.Čistička má malou hlučnost jen 25 dB a vysoký zvlhčovací výkon 750 ml za hodinu.Používáme ji v automatickém režimu a na 100 % plní svou funkci.Zvlhčování se automaticky zapne při poklesu vlhkosti pod 40% a automaticky se vypne při dosažení vlhkosti 60%.Výrobek mohu doporučit ostatním.

klad Velký zvlhčovací výkon., Automatický a noční režim., Indikátor čistoty ovzduší., K výrobku jsem ZDARMA dostal teploměr s vlhkoměrem a časem Airbi AIRWASHER.

hoz  Overený zákazník

hozhozhozhozhoz

Vzduch čistí výborně, zvlhčování je trochu horší, ale čističku máme ve velké místnosti s vysokým stropem, což zřejmě ovlivňuje výkon.Na nejvyšší stupeň je trochu hlučnější.

hoz  Overený zákazník

hozhozhozhozhoz

Zvlhčovač Airbi Maximum splnil naše očekávání ve všech směrech. Při správné péči funguje bez problémů, při vysokém výkonu je hlučnější, což v běžném denním provozu nikomu nevadí. V noci ho přepínáme na noční tichý chod. Je plně automatický, míru vlhkosti si reguluje sám. Často doplňujeme vodu (obsah 8 litrů), máme suché prostředí. Dá se použít i na kombinovaný provoz čištička/zvlhčovač, tento režim jsme zatím nepoužili. Můžeme ho doporučit i do většího prostoru.


Recenzie - Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM

Pridať otázku

Vaše meno a priezvisko:

Váš e-mail: (iba pre zaslanie odpovede na otázku)

Vaša otázka:
Poznámka: HTML tagy nebudú prevedené!

Opíšte prosím kód z obrázka do poľa nižšie:
  Čistič a zvlhčovač Airbi MAXIMUM

Pokračovať

Podobné produkty

Zvlhčovač Airbi Airwasher
Darček
99 %

Zvlhčovač Airbi Airwasher

1-2ks skladom

0,25 l/h, antibakt. ochrana, tichý, ionizácia, digitálny hygrostat

249
Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME
Darček
99 %

Zvlhčovač vzduchu Airbi PRIME

1-2ks skladom

0,45 l/h, antibakt. ochrana, tichý, ionizácia, digitálny hygrostat

319
Zvlhčovač Boneco 2055
100 %

Zvlhčovač Boneco 2055

1-2ks skladom

0,3 l/h, antibakteriálna ochrana, veľmi tichá prevádzka, ionizácia

269
Zvlhčovač Boneco 2055D
100 %

Zvlhčovač Boneco 2055D

1-2ks skladom

0,3 l/h, antibakteriálna ochrana, veľmi tichá prevádzka, ionizácia, digitálny hygrostat

319
Čistič StadlerForm ROBERT
90 %

Čistič StadlerForm ROBERT

1-2ks skladom

0,55 l/h, samočiastiaci mód, antibakt. ochrana, arómaterapie

489
Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie