JE VÁM HORÚCO ? OCHLAĎTE SA A VYBERTE SI SVOJU KLIMATIZÁCIU!

Teplo v byte. Výhody mobilnej klimatizácie

Leto je tu a teploty sa v bytoch sa počas dňa vedia vyšplhať do závratných výšin. Každodenná horúčava v domácnosti môže negatívne vplývať na náš každodenný život. Najrýchlejším a jednoduchým riešením, ako našu domácnosť schladiť je mobilná klimatizácia.

Prenosná, mobilná klimatizácia je ideálnym riešením do bytu, kde je veľmi zložité inštalovať nástenné, stacionárne klimatizačné jednotky.

Na trhu nájdete množstvo rôznych značiek a druhov mobilnej klimatizácie. Jednou z obľúbených značiek mobilnej klimatizácie je značka Sinclair. Poďme sa teda pozrieť na výhody mobilných klimatizácií Sinclair.

Výhody mobilnej klimatizácie od Sinclair

Mobilné klimatizácie značky Sinclair sa vyznačujú svojou flexibiltou používania. V ponuke máme 2 typy tejto značky, rozdelené podľa výkonu:

Mobilná klimatizácia Sinclair AMC-14P (4kW)  Táto mobilná klimatizácia je vhodná do miestností s objemom do110 m3.

Mobilná klimatizácia Sinclair AMC-11P (3kW) Táto mobilná jednotka je určenáá do miestností s objemom do 80m3.

Multifunkčnosť týchto zariadení zabezpečujú tieto funkcie:

 

Základnou a teda hlavnou funkciou mobilnej klimatizácie značky Sinclair je chladenie priestoru s možnosťou umiestnenia klimatizácie vonku tak, že dovnútra nám prúdi chladný vzduch cez hadicu. (v rozmedzí od 7-32 °C)

Kúrenie. S touto klimatizáciou je možné prikúriť v prechodných mesiacoch pri teplotách nad 10 °C.

 Pomocou klimatizácie je možné aj odvlhčovať! Klimatizácia vždy počas svojej prevádzky aj odvlhčuje, ale obsahuje aj samostatnú funkciu odvlhčovania.

 

Viac o mobilných klimatizáciách značky Sinclair nájdete v našom e-shope v kategórii mobilné klimatizácie. Ak sa neviete rozhodnúť, aká mobilná klimatizácia je vhodná do Vášho bytu, radi Vám poradíme.

 

Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie