Máte vlhké steny na chalupe, v garáži, či sklade? Ako sa zbaviť vlhkosti?

Máte vlhké steny na chalupe, v garáži, či sklade? Ako sa zbaviť vlhkosti?

 

S nepríjemnou vlkosťou sa stretávame najmä pri starších domoch, víkendových chalupách a rekreačných objektoch. Vlhkosť vzduchu v starších stavbách nebýva len sezónny problém. Ak máte chalupu, alebo rekreačný dom, určite ste sa už stretli s vlhkým vzduchov v miestnostiach, alebo vlhnúcimi stenami. Ideálnym riešením je odstránenie príčiny problému, avšak nie vždy si môžeme dovoliť taký veľký zásah do stavby.

Ako odstrániť prebytočnú vlhkosť v chalupe, či dome bez rozsiahlych stavebných úprav? Odvlhčovač vzduchu síce nevyrieši príčinu problému s vlhnutím stien, avšak pômôže zabrániť zhoršovaniu situácie, alebo odstráni následky.

Pre rekreačné objekty, ako sú chalupy, chaty, alebo priestory ako napríklad garáž, sklad, či pivnica sú najvhodnejšie poloprofesionálne prístroje. Medzi poloprofesionálne odvlhčovače vzduchu patria prístroje, ktoré sú určené na trvalú prevádzku. Na rozdiel od domácich odvlhčovačov vzduchu sú vhodné do objektov a stavieb, v ktorých nie sme stále prítomní a požadujeme dlhodobé odvlhčovanie.

Poloprofesionálne odvlhčovače vzduchu dokážu vďaka svojmu výkonu odvlhčovať aj väčšie priestory, ako len obytné miestnosti v domoch a bytoch.

Tieto odvlhčovače vzduchu sú úsporné a pritom nenáročné na údržbu. Niektoré modely sú upravené a na prevádzku v nižších teplotách od 6 °C. Doporučujeme ich do garáží, menších skladov a na rozdiel od domácich vysúšačov ich možno efektívne využiť aj pre vysúšanie muriva po následkoch zatopenia objektu vodou.

Poloprofesionálne odvlhčovače vzduchu nájdete na našom e-shope v kategórii Odvlhčovače vzduchu - Poloprofesionálne odvlhčovače

V prípade, ak si neviete vybrať vhodný odvlhčovač vzduchu do Vašej chalupy, garáže, alebo skladu, radi Vám poradíme.

 

Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie