Naša predajňa je síce vzhľadom na situáciu od 13.3.2020 zatvorená, ale žiadny strach! E-shop funguje normálne. Zatiaľ zvládame aj nadštandardný nápor, objednávky expedujeme v čo najkratšom možnom čase. Balíky pre vás pripravujeme za sprísnených hygienických podmienok. Kuriérske aj dodávateľské služby sú však v súčasnosti preťažené, prosíme teda o zhovievavosť a prajeme pevné zdravie a pokojnú myseľ. Váš Vzdušín.

Ako zistíte, či máte vlhko v domácnosti?

 

 
 
Ako zistíte, či máte vlhko v domácnosti? 
 
Máte pocit, že je vzduch vo vašom byte, alebo dome príliš suchý, alebo je vlhkosť v priestore privysoká? Toto sú najčastejšie problémy, ktoré trápia veľký počet domácností. Tieto problémy nám pomôžu ľahko odstrániť odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu. Ale ako zistiť, akú vlhkosť vzduchu doma máme, skôr ako sa rozhodneme pre kúpu produktu? 
Vlhkomer vám pomôže presne zhodnotiť a zmerať aký vzduch máte doma. Okrem toho, že sa na základe vlhkomeru viete lepšie rozhodnúť, aký produkt je pre vás vhodný, sú vlhkomery pre meranie presnej vlhkosti vzduchu vhodné ako doplnkový tovar k odvlhčovacej a zvlhčovacej technike, keďže zaistia presné meranie vlhkosti aj vo vzdialenejších miestach. Niektoré modely disponujú dokonca aj vstavaným alarmom pre prípad prekročenia prednastavenej úrovne vlhkosti. Vlhkomery spravidla zároveň ukazujú aj teplotu v priestore, preto prinášajú aj ďalšiu užitočnú funkciu pre vašu domácnosť. 
 
Vlhkomery a ich funkcie si môžete pozrieť na našej stránke v kategórii VLHKOMERY A TEPLOMERY.
 
https://www.vzdusin.sk/vlhkomery-hygrostaty
Webdesign Next Vision
Tento web používa na poskytovanie služieb súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.     OK   Ďalšie informácie