…ODBORNÍCI NA ÚPRAVU VZDUCHU

Ohrievače a priamotopy

Obchod Vzdušín.sk Vám ponúka značková ohrievače Remko, Olimpia Splendid, Stadler Form, Veito a IQtherm. Kým nemecké ohrievače Remko sú určené pre priemyselné vykurovanie, dizajnové priamotopy od švajčiarskej značky Stadlerform a talianskej značky Olimpia Splendid sa uplatia pri vnútornom použití doma a v kanceláriách.Hľadáte úsporné kúrenie, ktoré má aj blahodarný vplyv na zdravie. Karbónové infražiariče Veito a IQtherm sú najnovšou technologickou novinkou v oblasti úsporného vykurovania a možno ich použiť ako vhodnú náhradu za infrasauny. Na Vzdušín.sk sme schopní zabezpečiť všetko od ohrievačov na prihrievanie v prípade výpadku centrálneho zdroja tepla až po vyhrievanie vo vonkajšom priestore pomocou tepelných žiaričov. Ak hľadáte ohrievač pre akýkoľvek priestor neváhajte nás kontaktovať ohľadne odborného poradenstva. Ponúkame výhradne značkové, energeticky efektívne prístroje, ktoré svojim zákazníkom budú slúžiť spoľahlivo a dlhú dobu.

Klasický elektrický priamotop disponuje kovovou výhrevnou špirálou a výkonným ventilátorom. Má rýchly rozbeh a jeho výkon sa môže pohybovať až k 18 kW pri použití trojfázového prúdu. Klasické priamotopy môžu byť vybavené odolným plášťom ako ohrievače Remko a taktiež môžu byť používané v náročnejších podmienkach. Tieto ohrievače majú dvojplášťovú špirálu, veľmi rýchly rozbeh a používajú sa aj ako priemyslové ventilátory (v režime bez ohrievania). Pre použitie v domácnosti odporúčame ohrievače s keramickými článkami.

Keramické ohrievače sa svojou konštrukciou podobajú bežným priamotopom s kovovou špirálou, len s tým rozdielom, že dôležité ohrevné teleso je vyrobené z keramiky. Prednosťou keramických článkov je bleskové uvoľňovanie a prenášanie tepelnej energie. Keramické ohrievače majú vďaka tomu vyššiu výstupnú teplotu než klasické elektrické ohrievače a ich účinkom budete aj pri malých rozmeroch prístroja milo prekvapený. Sú ideálnym záložným zdrojom klasického vykurovania.

NAJPREDÁVANEJŠIE v kategórii Ohrievače a priamotopy

VŠETKY produkty v kategórii Ohrievače a priamotopy

Zobrazených 1–16 z 88 výsledkov

Zľava 3% pri nákupe nad 150€.

Použite kupón: ZLAVA3